Logg inn

SHOP THE LOOK
Allen Edmonds Manistee Brogue Belt Walnut Calf i gruppen Assesoarer / Belter hos Care of Carl (16667711r)

Manistee Brogue Belt Walnut Calf

Stilrent, tidløst skinnbelte fra Allen Edmonds. Laget for hånd i USA i en brogue-mønstret skinnkvalitet med sølvfarget, nikkelfri beltespenne.
Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Allen Edmonds
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert for hånd i USA.
• 3,5 cm bredt.

Er du usikker på hvilket belte du skal kjøpe? Les vår guide til hvordan du velger riktig belte til antrekket.
Produktets artikkelnummer
16667711r
Produktets mål

Mål i cm859095100105
Lengde innerste hull82879297102
Lengde ytterste hull9297102107112
Total lengde (rem)103108113118123
Bredde3,53,53,53,53,5
Lengde spenne5,55,55,55,55,5
Bredde spenne4,54,54,54,54,5
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Den amerikanske skoprodusenten Allen Edmonds ble grunnlagt i 1922 av Elbert W. Allen, i delstaten Wisconsin. Hvert eneste par sko som slippes ut fra fabrikken i Port Washington, er laget for hånd i en 212 trinn lang prosess der en av deres 50 000 forskjellige lester er blitt brukt som mal.

Med kjerneverdier som kvalitet og håndverk det kanskje ikke rart at varemerket er blitt en favoritt blant amerikanske presidenter, for eksempel Bill Clinton, George H. W. Bush og George W. Bush.

100% Lær
Farge: Brun
Produsert i: USA
Lev. art nr: AAE74090
Lev. farge nr: 0
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »