Logg inn

Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown
SHOP THE LOOK
Boglioli K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15238511r)

K Jacket Classic Corduroy Blazer Dark Brown

Cordfløyelsblazer med smal passform, fra Boglioli. Varemerket er spesialister på ukonstruerte blazere og har lang erfaring fra håndverket og har sin produksjon i Italia.

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Boglioli
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert i en cordfløyelsvev med smale striper, produsert i bomull.
• Tre knapper i front der den øverste knappen delvis skjules under jakkeslaget.

• Blazeren er ukonstruert og uforet, noe som skaper et lett plagg med god fall.
• To åpne lommer fram samt en innerlomme. 
• To passpolerte innerlommer.
• Fire knapper samt sprettede knapphull nederst på ermene.

Passform
• Slim fit, smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger den størrelsen man normalt bruker.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
15238511r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4344454545
Brystvidde97100103107110
Midjevidde89919699103
Plaggets lengde7172737475
Skulderbredde4445464748
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Boglioli utmerker seg på mange måter og kan anses som ensbetydende med den italienske stilen. Enkle jakker med detaljer som er planlagt med millimeterpresisjon, og en nøye gjennomtenkt passform er noen av varemerkets kjennetegn. 

Det hele startet på begynnelsen av 1900-tallet i Gambara i Nord-Italia. Her grunnla familien Boglioli et lite herreskredderi, som i løpet av 1970-tallet begynte å utvikle en produksjon i større skala. I løpet av 1990-årene begynte de å satse helt og fullt på sitt eget varemerke og utviklet Boglioli slik vi kjenner det i dag.

98% Bomull, 2% Elastan
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Brun
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Italia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: N2902Q BFC750
Lev. farge nr: 487
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »