Logg inn

BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black
BOSS Gibson Regular Fit Wool Trousers Black i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (12743811r)

Gibson Regular Fit Wool Trousers Black

Kampanje
Antall
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

BOSS Hayes Regular Fit Wool Blazer Black
Black
  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Dressbukser fra BOSS.
• Regular fit, normal passform.
• Produsert i en fin super 120's ullvev signert Guabello - et italiensk veveri.
• Gylf med glidelås og hekte.
• To forlommer samt to baklommer med knapp.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.
• Bukse med press.
• 40 cm i fotvidde i størrelse 50, rette ben.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.

Produktets artikkelnummer
12743811r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Midje8488919598
Innerben8181828384
Lårvidde6264666872
Knevidde4446484950
Fotvidde3738404142

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

Yttermateriale: 100% Nyull
Fór: 100% Bomull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Svart
Produsert i: Tyrkia
Lev. art nr: 50318499
Lev. farge nr: 001
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.