Logg inn

Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy
Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14158511r)

Boss Jet Wool Traveler Blazer Navy

Dressjakke i ull med smal passform, fra BOSS. Produsert i en ullvev med stretch og inngår i BOSS's Travel kolleksjon, plagg tilpasset den forretningsreisende.
Kampanje
Antall
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Produsert i en vev av nyull, men stretch, en holdbar og myk ullkvalitet med vannavvisende egenskaper.
• Halvforet, noe som skaper et gjennomarbeidet og smidig plagg.
Tre lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• Seks innerlommer, hvorav en med glidelås - passer fint til f.eks. passet.
• Hempe tilpasset headset-ledning på innsiden av jakkeslaget.
• Fire knapper med usprettede knapphull nederst på armene.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrrelse.
• Modellen på bildet er 186 cm høy, veier 84 kg og har på seg plagget i størrelse 48.


Produktets artikkelnummer
14158511r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde43444546
Brystvidde103106110113
Midjevidde9497102106
Plaggets lengde73747576
Skulderbredde46474849

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

98% Ull, 2% Elastan
Fór: 67% Viskose, 33% Polyester
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Normal
Produsert i: Tyrkia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 50375933
Lev. farge nr: 401
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.