Logg inn

BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue
SHOP THE LOOK
BOSS Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue i gruppen Klær / Dresser / Todelte dresser hos Care of Carl (15151711r)

Johnstons/Lenon Check Wool Suit Open Blue

Ulldress fra Boss. Normal passform og to knapper i front. Produsert i en tynn samt teksturert Super 110's vev, signert Reda, et italiensk veveri.

KAMPANJE
Kjøp BOSS dress - Få dresspose

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Helfôret, noe som skaper et smidig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• Halv kanvas-konstruksjon - sydde mellomlegg ved bryst og skulderparti, for smidig og god passform.

• To lommer fram, med klaff. En brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer, hvorav en pennlomme.
• Fire knapper med ikke sprettede knapphull nederst på ermene.
• Dobbel splitt.
• Bukse med press.
• Gylf med glidelås.
• To skrå forlommer samt to passpolerte baklommer.
• 
Knefôret - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.

Passform
39 cm i fotvidde i størrelse 50, avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
15151711r
Produktets mål

Mål i cm46485052
Armlengde44454647
Brystvidde102106110114
Midjevidde9496100104
Plaggets lengde73757676
Skulderbredde47484950
Midje84889296
Innerben82,58384,585,5
Lårvidde64666869
Knevidde45464850
Fotvidde36383940
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 100% Viskose
Armfór: 100% Viskose
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Normal
Produsert i: Kroatia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 50393590
Lev. farge nr: 480
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.