Logg inn

BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue
SHOP THE LOOK
BOSS Novan Wool Blazer Mid Blue i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15804411r)

Novan Wool Blazer Mid Blue

Ullblazer med to knapper i front og med smal passform, fra BOSS. Blazeren er produsert i en tynn vev i nyull med struktur samt stretch for bedre komfort.

KAMPANJE
Kjøp BOSS dress - Få dresspose

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Helforet, noe som skaper et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• To lommer fram med klaff og en brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer, hvorav en penn-lomme.
• Fire knapper med usprettede knapphull nederst på ermene.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.

Produktets artikkelnummer
15804411r
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Armlengde434445464748
Brystvidde100104108110114118
Midjevidde909498102108112
Plaggets lengde727374757677
Skulderbredde444546474849
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 64% Viskose, 36% Polyester
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 50405629
Lev. farge nr: 475
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »