Logg inn

BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige
SHOP THE LOOK
BOSS Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige i gruppen Klær / Jakker / Frakker hos Care of Carl (15152511r)

Nye Wool/Cashmere Coat Medium Beige

Frakk fra BOSS. Produsert i en fin blanding av nyull og kashmir. Frakk i en smal silhuett som passer utmerket til en dresset høst- og vintergarderobe.
Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Beregnet for bruk høst og vinter.
• Stenges med knapper.
• To lommer fram, en brystlomme samt to passpolerte innerlommer.
• Enkel splitt.
• Tre knapper med usprettede knapphull nederst på erme.
• Kontraststoff på undersiden av kragen.
• Diskré metallpatch med logo under kragen.

Passform
• Slim fit, smal passform med en smal silhuett.
• 
Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

Produktets artikkelnummer
15152511r
Produktets mål

Mål i cmEU46EU48EU50EU52EU54
Armlengde4647484849
Brystvidde108110114118122
Midjevidde100104108112114
Bunnvidde114118120128134
Plaggets lengde9293939495
Skulderbredde4647495052
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

Yttermateriale: 90% Ull, 10% Kashmir
Fór: 100% Viskose
Armfór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Beige
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Produsert i: Polen
Splitt: Enkel
Lev. art nr: 50394082
Lev. farge nr: 263
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »