Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Bukser > Chinos > BOSS > Rice3 D Chinos Khaki

BOSS Rice3 D Chinos Khaki i gruppen Bukser / Chinos hos Care of Carl (13011311r)
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS Rice3 D Chinos Khaki
BOSS

BOSS Rice3 D Chinos Khaki

Art. nr:
13011311r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
Start:
Stopp:

• Chinos fra BOSS.
• Bomullskvalitet med stretch.
• Slim fit, smal passform.
• Lav i livet.
• 38 cm fotvidde i strl 50, avsmalnede ben.
• Gylf med glidelås.
• To lommer fram samt to baklommer.
• Metallpatch med logo bak.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Midje8184879093
Innerben82,58383,58484,5
Lårvidde5859606162
Knevidde4243444546
Fotvidde3637383940

Hvordan tar vi mål? Les mer.
Tilgjengelig i disse fargene:
BOSS Rice3 D Chinos Dark Blue
BOSS Rice3 D Chinos Khaki