Logg inn

BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal
SHOP THE LOOK
BOSS Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (12743311r)

Wave Slim Fit Wool Trousers Charcoal

Dressbukser i en normal passform, fra BOSS. Produsert i en fin super 120's ullvev signert Guabello - et italiensk veveri.
Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Gylf med glidelås og hekte.
• To forlommer samt to passpolerte baklommer.
• Knefôret - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.
• Bukse med press og en oppbrett på 3 cm.
• Seks beltehemper.

Passform
• Slim fit, smal passform. 
• Fotvidde 34 cm i størrelse 48, ekstra avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
12743311r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Midje8388929599
Innerben8181828384
Lårvidde6062646668
Knevidde4244454749
Fotvidde3334363637
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

Yttermateriale: 100% Nyull
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Grå
Produsert i: Tyrkia
Lev. art nr: 50320555
Lev. farge nr: 021
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »