Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Bukser > Dressbukser > BOSS > Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal

BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal i gruppen Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (13008111r)
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal

BOSS

BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal

Artikelnummer:
13008111r


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

Ullbukse fra BOSS.
• Regular fit, normal passform.
• Produsert i en fin super 120's ullvev signert Guabello - et italiensk veveri.
• Gylf med glidelås og knapper.
• To lommer fram samt to passpolerte baklommer med knapp.
• Kontrasterende fór ved myntlommen.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.

• Bukse med press.
• 34cm i fotvidde i str 48, avsmalnede ben.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje84869092
Innerben81828383,5
Lårvidde58606264
Knevidde42444547
Fotvidde37343536

Hvordan tar vi mål? Les mer.