Logg inn

BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (13008111r)

Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

Ullbukse fra BOSS.
• Regular fit, normal passform.
• Produsert i en fin super 120's ullvev signert Guabello - et italiensk veveri.
• Gylf med glidelås og knapper.
• To lommer fram samt to passpolerte baklommer med knapp.
• Kontrasterende fór ved myntlommen.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.

• Bukse med press.
• 34cm i fotvidde i str 48, avsmalnede ben.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.

Produktets artikkelnummer
13008111r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje84869092
Innerben81828383,5
Lårvidde58606264
Knevidde42444547
Fotvidde37343536

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

100% Ull
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Strykes på middel temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Grå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Tyrkia
Lev. art nr: 50325161
Lev. farge nr: 15
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.