Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Bukser > Dressbukser > BOSS > Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal

BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal i gruppen Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (13008111r)
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS

BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal

Art. nr:
13008111r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
Start:
Stopp:

Ullbukse fra BOSS.
• Regular fit, normal passform.
• Produsert i en fin super 120's ullvev signert Guabello - et italiensk veveri.
• Gylf med glidelås og knapper.
• To lommer fram samt to passpolerte baklommer med knapp.
• Kontrasterende fór ved myntlommen.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.

• Bukse med press.
• 34cm i fotvidde i str 48, avsmalnede ben.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje84869092
Innerben81828383,5
Lårvidde58606264
Knevidde42444547
Fotvidde37343536

Hvordan tar vi mål? Les mer.
Tilgjengelig i disse fargene:
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Charcoal
BOSS Wilhelm3 Wool Trousers Dark Blue