Logg inn

ÅPENT KJØP PÅ JULEGAVER T.O.M. 6.JANUAR 2020
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange
SHOP THE LOOK
Canali Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange i gruppen Klær / Bukser / Flanellbukser hos Care of Carl (16298711r)

Capri Slim Fit Flannel Trousers Grey Melange

Dressbukser med avsmalnende passform fra Canali. Produsert i Italia i myk flanellvev i ull.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Canali
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Stenges med glidelås og knapp.
• Knefôret - finere vev på innsiden av låret for ekstra komfort.
• To frontlommer, en myntlomme og to passpolerte baklommer med knapp.
• Press.

Passform
• Normalhøy midje.
• 38 cm fotvidde i str 48, avsmalnende ben.
• Buksene leveres i rålengde, beregnet til å legges opp hos skredder.
• Normale i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 186 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
16298711r
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Midje7882869195100
Innerben939396969696
Lårvidde606163676872
Knevidde454648505152
Fotvidde363838393940
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Helt siden det ble grunnlagt i 1934 har det familieeide italienske skredderiet Canali vært normen for italiensk luksus. kommit att bli normen för italiensk lyx. Med sine håndverksmessige sydde dresser, laget av de aller fineste materialer og i utsøkte passformer, har man klart å skape en visuelt vakker balanse mellom italiensk kultur og stil. For Canali er begrepet ”Made in Italy” ikke bare et merke, men en lang tradisjon av håndverk, kultur og historie som utgjør symbolet for varemerkets italienske identitet og høye kvalitet.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Grå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Italia
Lev. art nr: AN00019 75080
Lev. farge nr: 200
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »