Logg inn

Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green
SHOP THE LOOK
Caruso Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15686511r)

Butterfly Cotton/Linen Blazer Olive Green

Blazer med tre knapper og normal passform, fra det italienske varemerket Caruso. Håndlaget i Italia i blandet vev med tekstur av bomull og lin, ufôret for ekstra fall.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Caruso
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Ukonsturert og ufôret for ekstra fall.
• To åpne frontlommer og en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer.
• Fire knapper med usprettede knappehull på ermekantene.

Passform
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15686511r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde46,5474747,548
Brystvidde104108112116120
Midjevidde96100104108112
Plaggets lengde7274757677
Skulderbredde44,545,546,547,548,5
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

I 1958, da den italienske økonomien var i oppsving, grunnla den napolitanske skreddermesteren Raffaele Caruso sitt lille skredderi, som i utgangspunktet bare skulle sysselsette hans kone og svigerinne. Etter å ha skreddersydd plagg til den lokale befolkningen i mange år har virksomheten vokst med tiden, og den regnes i dag som en av Italias største produsenter av eksklusiv konfeksjon. Sammen med en håndfull andre italienske bedrifter har Caruso satt standarden for eksklusiv konfeksjon og hjulpet flere av verdens luksusvaremerker med å utvikle de mest velsittende dresser du kan tenke deg, i fine, utvalgte stoffkvaliteter.

65% Lin, 35% Bomull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Grønn
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Italia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: GZS200Z 501163
Lev. farge nr: 0740
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »