Logg inn

Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Dark Navy i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (10794311r)

Christian Cool Wool Slacks Dark Navy

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Dark Navy
Dark Navy
  • Om produktet
  • Om Filippa K
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Dressbukser fra Filippa K.
• Gylf med glidelås og hekte.
• To skrålommer og en myntlomme fram.
• To passpoallommer med knapp bak.
• Dressjakker som hører til er Tom og Christian.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.
• 37 cm i fotvidde, avsmalnede ben.
• Bukser med press.


Produktets artikkelnummer
10794311r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Midje8083868890
Innerben80,582838586,5
Lårvidde5862656566
Knevidde42444646,547
Fotvidde3636,5373738

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Filippa K ble startet med en målsetting om å utvikle moteriktige plagg med ren design, som det skulle være enkelt å bygge en garderobe rundt, og som design- og kvalitetsmessig skulle produseres i et langsiktig perspektiv. Basert på slike reelle behov tilbyr Filippa K klær for den bevisste mannen.

Varemerket ble grunnlagt i 1993 i Stockholm, av blant andre Filippa Knutsson, som har gitt merket dets navn. Deres første herrekolleksjon ble lansert i 1998 og bygger på varemerkets kjerneverdier stil, enkelhet og kvalitet.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 50% Acetat, 50% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Blå
Produsert i: Portugal
Lev. art nr: 2-12-18021
Lev. farge nr: 410820
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.