Logg inn

Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (10794511r)

M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
CheckForlenget åpent kjøp til 8. januar
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

Filippa K Christian Cool Wool Slacks Grey Melange
Grey Melange
  • Om produktet
  • Om Filippa K
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Dressjakke med en knapp i front fra Filippa K.
• Smal passform.
• Dressbukse som hører til er Christian.
• Helforet, noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• Tre lommer fra, hvorav en brystlomme.
• Tre innerlommer, hvorav to med knapper.

Produktets artikkelnummer
10794511r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm464850525456
Armlengde4646464646,547
Brystvidde96100102106110116
Midjevidde869096100102109
Plaggets lengde707172737476
Skulderbredde434445464749
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Filippa K ble startet med en målsetting om å utvikle moteriktige plagg med ren design, som det skulle være enkelt å bygge en garderobe rundt, og som design- og kvalitetsmessig skulle produseres i et langsiktig perspektiv. Basert på slike reelle behov tilbyr Filippa K klær for den bevisste mannen.

Varemerket ble grunnlagt i 1993 i Stockholm, av blant andre Filippa Knutsson, som har gitt merket dets navn. Deres første herrekolleksjon ble lansert i 1998 og bygger på varemerkets kjerneverdier stil, enkelhet og kvalitet.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 50% Acetat, 50% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Grå
Passform: Smal
Produsert i: Portugal
Lev. art nr: 2-16-18020
Lev. farge nr: 91448
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.