Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Filippa K > M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange

Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (10794511r)
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange
Filippa K

Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange

Art. nr:
10794511r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Dressjakke med en knapp i front fra Filippa K.
• Smal passform.
• Dressbukse som hører til er Christian.
• Helforet, noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• Tre lommer fra, hvorav en brystlomme.
• Tre innerlommer, hvorav to med knapper.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm464850525456
Armlengde4646464646,547
Brystvidde96100102106110116
Midjevidde869096100102109
Plaggets lengde707172737476
Skulderbredde434445464749

Hvordan tar vi mål? Les mer.
Tilgjengelig i disse fargene:
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Dark Navy
Filippa K M. Christian Cool Wool Jacket Grey Melange

Tilbehør:
Filippa K Suit Cover Grey
Filippa K Christian Cool Wool Slacks Grey Melange

Care of Carl matcher med: