Logg inn

SHOP THE LOOK
Filippa K Rick Cool Wool Blazer Grey Melange i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14619811r)

Rick Cool Wool Blazer Grey Melange

Ullblazer fra Tiger of Sweden med to knapper i front og smal passform samt smale jakkeslag. Produsert i Portugal i en tynn og fin super ullvev, noe som skaper et føyelig plagg.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Filippa K
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

Helforet, noe som skaper et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside. 
• 
To lommer fram med klaff, en billettlomme samt en brystlomme
• Tre passpolerte innerlommer.
• Smale jakkeslag samt kontraststoff under kragen.
• En knapp med usprettet knapphull nederst på ermene.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

• Modellen på bildet er 186 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
14619811r
Produktets mål

Mål i cm46485052
Armlengde4646,546,546,5
Brystvidde100104108112
Midjevidde889296100
Plaggets lengde72737475
Skulderbredde45464748
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Filippa K ble startet med en målsetting om å utvikle moteriktige plagg med ren design, som det skulle være enkelt å bygge en garderobe rundt, og som design- og kvalitetsmessig skulle produseres i et langsiktig perspektiv. Basert på slike reelle behov tilbyr Filippa K klær for den bevisste mannen.

Varemerket ble grunnlagt i 1993 i Stockholm, av blant andre Filippa Knutsson, som har gitt merket dets navn. Deres første herrekolleksjon ble lansert i 1998 og bygger på varemerkets kjerneverdier stil, enkelhet og kvalitet.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 100% Polyester
Tåler ikke vaskes med vann. Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking. Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking. Tåler ikke trommeltørking.
 Strykes på middel temperatur. Strykes på middel temperatur.
Renses. Renses.
Farge: Grå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Portugal
Splitt: Ingen
Lev. art nr: 25038
Lev. farge nr: 1448
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »