Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Gant Rugger > The Hopsack Blazer Navy

Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13121811r)
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy

Gant Rugger

Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy

Artikelnummer:
13121811r


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

• Blazer med to knapper i front fra GANT Rugger.
• Smal passform.
• Halvforet, noe som skaper et gjennomarbeidet og smidig plagg.
• To lommer fram med klaff, en brystlomme samt tre innerlommer.
• Tre knapper med to sprettede samt et usprettet knapphull.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde45464647
Brystvidde102106110114
Midjevidde9296100104
Plaggets lengde69707071
Skulderbredde44454546

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Tillbehör:

Care of Carl matchar med: