Logg inn

Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy
Gant Rugger The Hopsack Blazer Navy i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13121811r)

The Hopsack Blazer Navy

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Gant Rugger
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Blazer med to knapper i front fra GANT Rugger.
• Smal passform.
• Halvforet, noe som skaper et gjennomarbeidet og smidig plagg.
• To lommer fram med klaff, en brystlomme samt tre innerlommer.
• Tre knapper med to sprettede samt et usprettet knapphull.


Produktets artikkelnummer
13121811r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde45464647
Brystvidde102106110114
Midjevidde9296100104
Plaggets lengde69707071
Skulderbredde44454546

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Helt siden grunnleggelsen har GANT vært med og på å forme en uformell og ledig stil. Våren 2010 ble linjen GANT Rugger lansert, en linje der arven videreutvikles i form av nye tolkninger av klassiske plagg. Allerede på 1950-tallet, da GANT ble grunnlagt, var de med og påvirket hvordan amerikansk sportsmote så ut, med klassiske plagg som button down-skjorten og rugbytrøyen. Det er denne tradisjonen de har valgt å videreutvikle med Rugger.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 100% Bomull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Blå
Passform: Smal
Produsert i: Marokko
Lev. art nr: 77031
Lev. farge nr: 405
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.