Logg inn

ÅPENT KJØP PÅ JULEGAVER T.O.M. 6.JANUAR 2020
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
GANT Sunbleached Blazer Marine
SHOP THE LOOK
GANT Sunbleached Blazer Marine i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15561511r)

Sunbleached Blazer Marine

Jakke med to knapper i smal passform fra GANT. Produsert i tynn og fin ullvev og er en myk og skreddersydd jakke med mange bruksområder.




Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om GANT
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• To lommer foran med klaffer samt en brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer.
• Fire knapper med sprettet knappehull.


Passform
• Slim, smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15561511r
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Armlengde454546474849
Brystvidde98100104108112116
Midjevidde929698102106110
Plaggets lengde727474757677
Skulderbredde414243444546
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Ettersom GANT er sterkt forbundet med en klassisk amerikansk collegestil og IVY League, er det ingen overraskelse at historien om GANT begynte nettopp på den amerikanske østkysten. Alt startet med Bernard Gantmacher, som i 1914 begynte å sy skjortekrager i Manhattans tekstildistrikt. I 1927 valgte han og hans kone sammen å starte en egen fabrikk som underleverandør for andre varemerker. Skjortene de produserte for andre, ble svært etterspurte, og i 1949 lanserte Gantmachers sønner varemerket GANT.

Varemerket preges i stor grad av den preppy arven, likesom den preppy stilen preges av GANT. Helt fra starten av har GANT vært med og definert den typiske amerikanske collegestilen med klassiske plagg som button down-skjorten, den kakifargede chinosen og rugbytrøyen.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Marokko
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 7705054
Lev. farge nr: 410
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »