Logg inn

Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
Herno Byron Nylon Carcoat Sand
SHOP THE LOOK
Herno Byron Nylon Carcoat Sand i gruppen Klær / Jakker / Frakker hos Care of Carl (15779811r)

Byron Nylon Carcoat Sand

Tynn frakk i car coat-modell fra Herno. Produsert i Italia i myk polyestervev i enkelt snitt og med stilfulle detaljer.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Herno
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Tynt fôret, beregnet for vår- og høstbruk.
• Lukkes med glidelås og fire knapper.
• Detaljer i nakken; mokkaimitasjon samt en logopreget metallbrikke.
• To frontlommer og to innerlommer.
• Enkel splitt.

Passform
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
15779811r
Produktets mål

Mål i cmEU46EU48EU50EU52EU54EU56
Armlengde495050505152
Brystvidde101106110114120124
Midjevidde99103108111115118
Bunnvidde108114116120123128
Plaggets lengde818384868789
Skulderbredde4445464748,550
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

I Ernodalen i den pittoreske byen Lesa i nordvestre delen av Italia, ligger Hernos fabrikk. Familiebedriften ble grunnlagt av Giuseppe Marenzi blott 24 år gammel og varemerket har vært virksomt og har produsert konfeksjon siden midten av forrige århundre. Herno har spesialisert seg på material med vanntette egenskaper og av disse skapes det innovative, tekniske ytterplagg med figurnære snitt tilpasset et urbant miljø. 

Kunsten å forene funksjon og finesse er historisk godt etablert i Italia og Herno anses av mange å være blant landets fremste produsent av ytterplagg.

Vår forkjærlighet for spesialister og godt håndverk har igjen ført oss ut i verden, nærmere bestemt til den pittoreske byen Lesa i Nordvestre delen av Italia. Kunsten å forene funksjon og finesse er fra langt tilbake i historien godt etablert i Italia. Herno anses av mange være blant landets fremste produsenter av ytterplagg. Med fokus på figurnære snitt og innovative materialer har familiebedriften produsert konfeksjonsvarer helt siden forrige århundre.

Påvirket av Maggioresjøens klare vann fra fjellene i området har Herno spesialisert seg på material med vanntette egenskaper. Hva passer vel bedre for vårt nordiske klima?

Yttermateriale: 100% Polyester
Fór: 100% Viskose
Fór 2: 100% Bomull
Armfór: 100% Polyester
Detaljer: 100% Ull
Detaljer: 100% Polyester
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Beige, Grå
Passform: Normal
Lev. art nr: IM0215U 12010
Lev. farge nr: 1001
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »