Logg inn

HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black
SHOP THE LOOK
HUGO AlisterS Stretch Wool Blazer Black i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14880411r)

AlisterS Stretch Wool Blazer Black

Blazer med to knapper i front, fra HUGO. En kolleksjon der varemerkets røtter og skredderkunst møter et moderne og enkelt formspråk, plagg med figurnært snitt og rene linjer.

KAMPANJE
Kjøp BOSS dress - Få dresspose

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om HUGO
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert i en tynn og fin ullvev med naturlig stretch.
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme
.
• To passpolerte innerlommer.
• Helfôret, noe som skaper et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• Fire knapper med usprettede knapphull nederst ved erme.
Passform
• Smal passform
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse. 

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
14880411r
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Armlengde464748494950
Brystvidde100104108112118120
Midjevidde909496100106110
Plaggets lengde717274747575
Skulderbredde444546484950
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Med røtter i Hugo Boss’ klassiske designer blir du i linjen HUGO møtt av et mer moderne formspråk som forvalter varemerkets lange arv. Her finner du strikkede gensere og jeans side om side med enkle og stilrene skjorter og dresser. Snittet er kroppsnært, men likevel godt balansert og med et høyt stilnivå.

Yttermateriale: 100% Nyull
Fór: 51% Viskose, 49% Acetat
Armfór: 85% Cupro, 15% Acetat
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Svart
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Bulgaria
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 50375345
Lev. farge nr: 001
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »