Logg inn

Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown
Hugo Heldor Flannel Trousers Brown i gruppen Klær / Bukser / Flanellbukser hos Care of Carl (13025711r)

Hugo Heldor Flannel Trousers Brown

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om HUGO
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Ullbukser fra HUGO.
• Produsert i en tynn og fin vev av nyull med stretch.
• Gylf med glidelås og knapp.
• To lommer fram samt to baklommer.
• Melert.
• Bukse med press.
• Fotvidde 34 cm i størrelse 48, avsmalnede ben.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.

Produktets artikkelnummer
13025711r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje83879093
Innerben82828384
Lårvidde58606264
Knevidde40414243
Fotvidde33333435

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Med røtter i Hugo Boss’ klassiske designer blir du i linjen HUGO møtt av et mer moderne formspråk som forvalter varemerkets lange arv. Her finner du strikkede gensere og jeans side om side med enkle og stilrene skjorter og dresser. Snittet er kroppsnært, men likevel godt balansert og med et høyt stilnivå.

59% Nyull, 39% Polyester, 2% Elastan
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Brun
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Romania
Lev. art nr: 50320221
Lev. farge nr: 208
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.