Logg inn

HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey
SHOP THE LOOK
HUGO Migor Wool/Cashmere Coat Grey i gruppen Klær / Jakker / Frakker hos Care of Carl (15159211r)

Migor Wool/Cashmere Coat Grey

Frakk fra HUGO. Produsert i en fin blanding av nyull og kashmir. Frakk i en smal silhuett som passer utmerket til en dresset høst.
Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om HUGO
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Tynt foret.
• Stenges med knapper.
• To lommer fram samt to innerlommer med glidelås.
• Enkel splitt.
• Knapper med usprettede knapphull nederst på ermene.

Passform
• Slim fit, smal passform med en fin silhuett.
• 
Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 50.

Produktets artikkelnummer
15159211r
Produktets mål

Mål i cmEU46EU48EU50EU52EU54
Armlengde4748494950
Brystvidde104110114116122
Midjevidde96100106108114
Bunnvidde112118126128132
Plaggets lengde8889909192
Skulderbredde4546474850
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Med røtter i Hugo Boss’ klassiske designer blir du i linjen HUGO møtt av et mer moderne formspråk som forvalter varemerkets lange arv. Her finner du strikkede gensere og jeans side om side med enkle og stilrene skjorter og dresser. Snittet er kroppsnært, men likevel godt balansert og med et høyt stilnivå.

Yttermateriale: 95% Ull, 5% Kashmir
Fór: 100% Viskose
Armer: 54% Viskose, 46% Acetat
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Grå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Produsert i: Romania
Splitt: Enkel
Lev. art nr: 50396015
Lev. farge nr: 034
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »