Logg inn

Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green
Incotex Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green i gruppen Klær / Bukser / Cordfløyelbukse hos Care of Carl (13290011r)

Garment Dyed Corduroy Trousers Olive Green

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Incotex
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Cordfløyelsbukse fra Incotex.
Incotex er en av verdens fremste bukseprodusenter med ekspertise innen kvalitet og gjennomtenkte plagg.
• Produsert i myk cordfløyel i bomull.
• 36 cm i fotvidde i størrelse W33, avsmalnede ben.
• Gylf med metallglidelås, hekte samt knapp.
• Perfekt balansert bukse noe som skaper fin fall på buksen.
• To skrå forlommer samt to passpolerte baklommer.
• Åtte beltehemper.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.

Produktets artikkelnummer
13290011r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje80838689
Innerben93939595
Lårvidde59606263
Knevidde42434545
Fotvidde36,5373838

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Incotex – firmaet som produserer ”the world's best trousers” ble grunnlagt i Venezia, Italia i 1951. Incotex var opprinnelig en spesialist som produserte bukser til andre. På 50-tallet leverte de for eksempel bukser til den amerikanske marinen som var stasjonert i regionen og senere, på 80-tallet også til bedrifter som Ralph Lauren og Ermenegildo Zegna. I 2003 ble Incotex etablert som et selvstendig varemerke med egen kolleksjon.

Buksene er preget av et minutiøst detaljnivå, der vi kan se at produsenten har lagt sin sjel i å finne den perfekte passformen. De beste materialene er valgt, og det er lagt stor vekt på å skape en så estetisk tiltalende og komfortabel bukse som mulig.

98% Bomull, 2% Elastan
30 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Tåler rensing.
Tørkes hengende.
Farge: Grønn, Brun
Produsert i: Italia
Lev. art nr: IAGW30 40835
Lev. farge nr: 622
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.