Logg inn

Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown
SHOP THE LOOK
Incotex Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown i gruppen Klær / Bukser / Penbukser hos Care of Carl (16282411r)

Slim Fit Pleated Trousers Dark Brown

Mønstret bukse med legg, fra det italienske varemerket Incotex som er en av verdens beste bukseprodusenter, kjent for høy kvalitet og vel gjennomarbeidede plagg.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Incotex
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert i en myk, svakt flosset bomullskvalitet.
• Gylf med tre knapper.
• To skrå lommer fram, en myntlomme samt to passpolerte baklommer med knapp.
• Åtte beltehemper.

Passform
• Modell 30.
• Tapered fit, 35 cm fotvidde i størrelse 48, avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse M.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
16282411r
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Midje8286889294102
Innerben848687878888
Lårvidde616466686970
Knevidde434446474747
Fotvidde343535363737
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Incotex – firmaet som produserer ”the world's best trousers” ble grunnlagt i Venezia, Italia i 1951. Incotex var opprinnelig en spesialist som produserte bukser til andre. På 50-tallet leverte de for eksempel bukser til den amerikanske marinen som var stasjonert i regionen og senere, på 80-tallet også til bedrifter som Ralph Lauren og Ermenegildo Zegna. I 2003 ble Incotex etablert som et selvstendig varemerke med egen kolleksjon.

Buksene er preget av et minutiøst detaljnivå, der vi kan se at produsenten har lagt sin sjel i å finne den perfekte passformen. De beste materialene er valgt, og det er lagt stor vekt på å skape en så estetisk tiltalende og komfortabel bukse som mulig.

98% Bomull, 2% Elastan
30 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Tørkes i skyggen.
Drypptørkes.
Farge: Brun
Passform: Smal
Lev. art nr: 1AG012 4514J
Lev. farge nr: 611
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »