Logg inn

Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit
SHOP THE LOOK
Incotex Slim Fit Stretch Chinos Kit i gruppen Klær / Bukser / Chinos hos Care of Carl (15761011r)

Slim Fit Stretch Chinos Kit

Chinos med avsmalnende ben, fra Incotex. Buksene er produsert i Royal Batavia, en fin, myk twillvev. Produsert i bomull med stretch og i den klassiske passformen 30.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Incotex
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Incotex 1951, en kolleksjon med bukser for den moderne mannen med fokus på smart casual og utstyrt med unike detaljer som den klassiske blå hempen.
• Gylf med metallglidelås samt knapper.
• To skrå lommer fram, en myntlomme samt to passpolerte baklommer.
• Åtte beltehemper.

• Smal fall nederst på buksen, gjort for å brettes opp eller legges opp hos skredder for en perfekt lengde.

Passform
• Modell 30.
• Slim fit, 38 cm i fotvidde i størrelse 50, med avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
15761011r
Produktets mål

Mål i cm46485052545658
Midje8086909499102104
Innerben93939393939393
Lårvidde60626565667173
Knevidde43444648495050
Fotvidde37373839404040
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Incotex – firmaet som produserer ”the world's best trousers” ble grunnlagt i Venezia, Italia i 1951. Incotex var opprinnelig en spesialist som produserte bukser til andre. På 50-tallet leverte de for eksempel bukser til den amerikanske marinen som var stasjonert i regionen og senere, på 80-tallet også til bedrifter som Ralph Lauren og Ermenegildo Zegna. I 2003 ble Incotex etablert som et selvstendig varemerke med egen kolleksjon.

Buksene er preget av et minutiøst detaljnivå, der vi kan se at produsenten har lagt sin sjel i å finne den perfekte passformen. De beste materialene er valgt, og det er lagt stor vekt på å skape en så estetisk tiltalende og komfortabel bukse som mulig.

97% Bomull, 3% Elastan
30 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Tørkes i skyggen.
Tørkes hengende.
Farge: Beige
Passform: Smal
Produsert i: Romania
Lev. art nr: 1AGW30 9098R
Lev. farge nr: 425
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »