Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Bukser > Dressbukser > > J.Lindeberg > Paulie Dressed Wool Dark Blue

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue i gruppen Design A / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (10697811r)
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue

Art. nr:
10697811r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Dressbukser fra J.Lindeberg.
• Slim fit, smal passform.
• Stenges med glidelås, knapp samt hekte.
• To lommer fram og to baklommer som stenges med knapper.
• Dressjakke som hører til er Hopper.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.
• 38 cm fotvidde, avsmalnet ben.
• Bukse med press.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje81848791
Innerben83,584,58686
Lårvidde58606262
Knevidde43444546
Fotvidde34353637

Hvordan tar vi mål? Les mer.
Tilbehør:

Care of Carl matcher med: