Logg inn

J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue
J.Lindeberg Paulie Dressed Wool Dark Blue i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (10697811r)

Paulie Dressed Wool Dark Blue

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om J.Lindeberg
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Dressbukser fra J.Lindeberg.
• Slim fit, smal passform.
• Stenges med glidelås, knapp samt hekte.
• To lommer fram og to baklommer som stenges med knapper.
• Dressjakke som hører til er Hopper.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.
• 38 cm fotvidde, avsmalnet ben.
• Bukse med press.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
10697811r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Midje81848791
Innerben83,584,58686
Lårvidde58606262
Knevidde43444546
Fotvidde34353637
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Helt siden J.Lindeberg ble grunnlagt i 1996 har de lyktes med å kombinere mote og sportstøy på en rebelsk måte. Som tidligere markedssjef for jeansvaremerket Diesel ville Johan Lindeberg gjøre noe nytt og få mulighet til å uttrykke sine egne kreative visjoner. Svaret ble J.Lindeberg.

Yttermateriale: 100% Nyull
Fór: 100% Acetat
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Blå
Produsert i: Kroatia
Lev. art nr: STMT112553000
Lev. farge nr: 6860
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.