Logg inn

Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey
SHOP THE LOOK
Morris Heritage Fred Flannel Trousers Grey i gruppen Klær / Bukser / Flanellbukser hos Care of Carl (16342511r)

Fred Flannel Trousers Grey

Dressbukse med press, fra Morris Heritage.  Produsert i en tynn og fin flanellvev av ull med smal passform. 5 cm fiksert oppbrett nederst på buksebena.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Morris Heritage
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Knefôret - finere vev på innsiden av lårene for bedre komfort.
• Gylf med glidelås, knapp og hekte.
• To skrå lommer foran samt to passpolerte baklommer med knapp.

Passform
• Fotvidde 35 cm i størrelse 48, avsmalnende ben.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
16342511r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Midje8084889297
Innerben7980818283
Lårvidde5662646668
Knevidde4044454648
Fotvidde3535363738
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Med storsatsing på kvalitet, stil og fine materialer løfter man i Morris mer eksklusive kolleksjon, Morris Heritage, blikket utover horisonten. Her samarbeider de med velkjente og velrenommerte italienske stoffprodusenter som Vitale Barberis CanonicoLanificio Fratelli Ormezzano og Fratelli Tallia di Delfino for å kunne tilby absolutt beste kvalitet. Alt lages med et klassisk utseende og en nonsjalant eleganse, der den stilbevisste mannen skal kunne finne det han søker.

Les mer om varemerket i vårt intervju med grunnleggeren, Jan Alsén»

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Grå
Passform: Avsmalnende
Lev. art nr: 550147
Lev. farge nr: 90
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »