Logg inn

Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey i gruppen Klær / Bukser / Flanellbukser hos Care of Carl (15069211r)

Dean Turn Up Flannel Trousers Light Grey

Flanellbukse med avsmalnende passform fra Oscar Jacobson. Laget i lett flosset ullvev signert LuigiBotto, en italiensk vevprodusent.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Laget i ull.
• Stenges med glidelås og knapp i svart perlemor.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for ekstra komfort.
• To frontlommer, en myntlomme og to passpolerte baklommer.
• Slag nederst som gir ekstra støtte og pent fall.
• Presset legg og seks beltehemper.

Passform
• 36 cm i fotvidde i str 48, avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
15069211r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Midje84889094100
Innerben7980818384
Lårvidde6366687074
Knevidde4445464849
Fotvidde3536363738
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Grå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Litauen
Lev. art nr: 534-3707
Lev. farge nr: 138
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.