Logg inn

Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Denz Wool Structure Trousers Navy i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (15662411r)

Denz Wool Structure Trousers Navy

Bukser med avsmalnende passform, fra Oscar Jacobson. Produsert i fin ullkvalitet, i en luftig vev med lett struktur.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• To skrå forlommer samt to passpolerte baklommer. 
• Gylf med glidelås samt hekte og knapp.

Passform
• 36 cm fotvidde i størrelse 48, ekstra avsmalnende ben.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
15662411r
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Midje84879295100104
Innerben787980818283
Lårvidde626466687073
Knevidde424446484951
Fotvidde353637383840
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Ull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Litauen
Lev. art nr: 5170 3030
Lev. farge nr: 204
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »