Logg inn

Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige
SHOP THE LOOK
Oscar Jacobson Diego Linen Trousers Beige i gruppen Klær / Bukser / Linbukser hos Care of Carl (14774111r)

Diego Linen Trousers Beige

Linbukser med avsmalnende passform, fra Oscar Jacobson. Produsert i en grov linvev og passer godt i kombinasjon med blazer eller i en mer uformell piké.

Produktet er dessverre utsolgt.

Se lignende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Oscar Jacobson
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• To skrå forlommer samt to passpolerte baklommer. 
• Gylf med glidelås samt hekte og knapp.

Passform
• 34 cm fotvidde i størrelse 48, avsmalnende ben.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
14774111r
Produktets mål

Mål i cm444648505254
Midje798286909499
Innerben7878,57979,581,581.5
Lårvidde575860636566
Knevidde424243444647
Fotvidde343537383839,5
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Gedigent håndverk, geniale detaljer og en tidløs stil kjennetegner Oscar Jacobson. I en kombinasjon av angelsaksisk kulturarv, italiensk skredderkunst og skandinavisk enkelhet lager de dresser og jakker av høy kvalitet til den klesbevisste mannen.

Det hele begynte i 1903 i den lille svenske byen Borås, med at de begynte å produsere arbeidstøy. I 1908 begynte Oscar Jacobson å produsere klær i forhåndsdefinerte størrelser i stedet for å skreddersy, noe som var revolusjonerende på den tiden. Den neste revolusjonerende ideen ble innført på 1920-tallet – overgangen fra at én syerske lagde hele dressen, til spesialisering på enkelte momenter i produksjonen. En idé som har tatt varemerket til det kvalitetsnivået det har i dag.

100% Lin
30 graders maskinvask i halv maskin. 30 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking. Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking. Tåler ikke trommeltørking.
 Strykes på lav temperatur. Strykes på lav temperatur.
Tåler rensing. Tåler rensing.
Farge: Beige
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Litauen
Lev. art nr: 51158747
Lev. farge nr: 470
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »