Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Dresser > Oscar Jacobson > Floyd Suit Grey

Oscar Jacobson Floyd Suit Grey i gruppen Dresser hos Care of Carl (SA000006)
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
Oscar Jacobson

Oscar Jacobson Floyd Suit Grey

4598,-
Art. nr:
SA000006

Lagerstatus:
-18 st
space
Dressjakke:

space
Dressbukse:

space
Antall:

Leveringstid:
Fri frakt og fri retur

• Dress med to knapper i front fra Oscar Jacobson.

• F-serien, dresser med modellnavn som begynner på F har normal passform.
• Halvkonstruert (skulderputer samt mellomlegg i front men ikke i ryggen).

• Helforet.  

• Tre lommer fram med klaff samt en åpen brystlomme.

• Fire innerlommer, hvorav en brystlomme, samt fire innerlommer. 

• Bukser med to skrå lommer fram samt to baklommer med knapper.

• Bukse med press.
• Modellen på bildet er 186 cm høy og bruker størrelse 48.

  • Dressjakke: 1 st. Oscar Jacobson Floyd Jacket Grey 46 (Art. nr. 10108511), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Jacket Grey 48 (Art. nr. 10108512), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Jacket Grey 50 (Art. nr. 10108513), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Jacket Grey 52 (Art. nr. 10108514), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Kostymkavaj Grey 148 (Art. nr. 11958511), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Kostymkavaj Grey 150 (Art. nr. 11958512), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Kostymkavaj Grey 152 (Art. nr. 11958513), eller
         1 st. Oscar Jacobson Floyd Kostymkavaj Grey 154 (Art. nr. 11958514)
  • Dressbukse: 1 st. Oscar Jacobson Dave Kostymbyxa Grey 148 (Art. nr. 11958611), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Kostymbyxa Grey 150 (Art. nr. 11958612), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Kostymbyxa Grey 152 (Art. nr. 11958613), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Kostymbyxa Grey 154 (Art. nr. 11958614), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Trousers Grey 46 (Art. nr. 10108811), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Trousers Grey 48 (Art. nr. 10108812), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Trousers Grey 50 (Art. nr. 10108813), eller
         1 st. Oscar Jacobson Dave Trousers Grey 52 (Art. nr. 10108814)

  • Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

    Mål i cm46485052
    Armlengde44454647
    Brystvidde102106110114
    Midjevidde9296100110
    Plaggets lengde72737475
    Skulderbredde44454647
    Midje82869094
    Innerben818283,585
    Lårvidde59606163
    Knevidde44454546
    Fotvidde3636,53840

    Hvordan tar vi mål? Les mer.
    Tilgjengelig i disse fargene:
    Oscar Jacobson Floyd Suit Grey
    Oscar Jacobson Floyd Suit Navy

    Tilbehør:
    Oscar Jacobson Suit Cover Brown
    Oscar Jacobson Floyd Jacket Grey
    Oscar Jacobson Dave Trousers Grey

    Care of Carl matcher med: