Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Assesoarer > Belter > Umønstrede belter > Paul Smith > Piping 3,5 cm Belt Chocolate

Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate i gruppen Assesoarer / Belter / Umønstrede belter hos Care of Carl (11720611r)
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate

Paul Smith

Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate

Artikelnummer:
11720611r


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

• Skinnbelte fra Paul Smith.
• 3,5 cm bredt.
• Produsert i Spania.
• Sølvfarget beltespenne.
• Hempen på beltet mønstret med Paul Smiths karakteristiske striper.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Størrelsetabell

Mål i cm 32tum/80cm 34tum/85cm 36tum/90cm 38tum/95cm
Lengde innerste hull85899397
Lengde ytterste hull9599103107
Total lengde (rem)99104109114
Høyde3,53,53,53,5
Lengde spenne4,54,54,54,5
Høyde spenne4,54,54,54,5

Hvordan tar vi mål? Les mer.