Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Assesoarer > Belter > Umønstrede belter > Paul Smith > Piping 3,5 cm Belt Chocolate

Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate i gruppen Assesoarer / Belter / Umønstrede belter hos Care of Carl (11720611r)
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith

Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate

Art. nr:
11720611r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Skinnbelte fra Paul Smith.
• 3,5 cm bredt.
• Produsert i Spania.
• Sølvfarget beltespenne.
• Hempen på beltet mønstret med Paul Smiths karakteristiske striper.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

 

Mål i cm32tum/ 85 cm34tum/ 90 cm36tum/ 95 cm38tum/ 100 cm
Lengde innerste hull99104109114
Lengde ytterste hull78838893
Total lengde (rem)889398103
Høyde3,53,53,53,5
Lengde beltespenne4,54,54,54,5
Høyde beltespenne4,34,34,34,3

 

Hvordan tar vi mål? Les mer