Logg inn

Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate
Paul Smith Piping 3,5 cm Belt Chocolate i gruppen Assesoarer / Belter / Umønstrede belter hos Care of Carl (11720611r)

Piping 3,5 cm Belt Chocolate

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Paul Smith
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Skinnbelte fra Paul Smith.
• 3,5 cm bredt.
• Produsert i Spania.
• Sølvfarget beltespenne.
• Hempen på beltet mønstret med Paul Smiths karakteristiske striper.

Er du usikker på hvilket belte du skal kjøpe? Les vår guide til hvordan du velger riktig belte til antrekket.

Produktets artikkelnummer
11720611r
Plaggets mål

Størrelsetabell

Mål i cm 32tum/80cm 34tum/85cm 36tum/90cm 38tum/95cm
Lengde innerste hull85899397
Lengde ytterste hull9599103107
Total lengde (rem)99104109114
Høyde3,53,53,53,5
Lengde spenne4,54,54,54,5
Høyde spenne4,54,54,54,5

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Med mange års erfaring med kreativt, skapende arbeid anses Paul Smith å være en av de mest fremstående britiske designerne. Som en bekreftelse på dette ble han i år 2000 slått til ridder av H.K.H. dronning Elizabeth for sin store innsats innenfor britisk herremote.

Alt begynte med at Paul, som er en stor sykkelentusiast, var med i en alvorlig sykkelulykke og måtte tilbringe en lengre tid på sykehus. Der fikk han flere nye venner som skulle bli begynnelsen på hans kreative karriere. Inspirert av kunstnere og musikere som Warhol og The Rolling Stones bestemte han seg for bli designer. I 1970 åpnet han sin første butikk, og i 1976 presenterte han sin første egendesignede kolleksjon.

Farge: Brun
Produsert i: Spania
Lev. art nr: AMXA 4372 B590
Lev. farge nr: C
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.