Logg inn

Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13167411r)

Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Polo Ralph Lauren
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Ullblazer med to knapper i front fra Polo Ralph Lauren Clothing.
• Custom fit, normal passform.
• Helforet, noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside. 
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Hundetannsmønstret.
• 
Fire knapper uten knapphull nederst på armene.


Produktets artikkelnummer
13167411r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde46464649
Brystvidde98102106109
Midjevidde889298104
Plaggets lengde74757678
Skulderbredde45464749

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Det som i 1967 begynte som en egen slipskolleksjon, har med tiden utviklet seg til en hel livsstil signert Ralph Lauren. Kolleksjonen Polo Ralph Lauren er grunnsteinen i Ralph Laurens kolleksjoner. Her kombineres en tidløs og uformell estetikk fra den amerikanske østkysten med en mer klassisk engelsk stil. 

Som en definisjon av en preppy livsstil har Polo Ralph Lauren med sin ikoniske logo i form av en hestepolospiller blitt kjent verden over som et symbol på tradisjon og autentisitet. Klassiske plagg som den hvite oxfordskjorten og grovstrikkede gensere blandes med et mer avslappet og tidsmessig stiluttrykk.

Yttermateriale: 100% Ull
Fór: 100% Cupro
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Brun, Beige
Nederst på arm: Ingen knapphull
Produsert i: Slovakia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: A51POCS2HNDS2
Lev. farge nr: OLB12
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.