Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Polo Ralph Lauren > Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown

Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13167411r)
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown

Art. nr:
13167411r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
Start:
Stopp:

• Ullblazer med to knapper i front fra Polo Ralph Lauren Clothing.
• Custom fit, normal passform.
• Helforet, noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside. 
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Hundetannsmønstret.
• 
Fire knapper uten knapphull nederst på armene.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde46464649
Brystvidde98102106109
Midjevidde889298104
Plaggets lengde74757678
Skulderbredde45464749

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Care of Carl matcher med: