Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Polo Ralph Lauren > Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown

Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13167411r)
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown
Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Harvard Sportcoat Olive/Brown

Artikelnummer:
13167411r


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

• Ullblazer med to knapper i front fra Polo Ralph Lauren Clothing.
• Custom fit, normal passform.
• Helforet, noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside. 
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Hundetannsmønstret.
• 
Fire knapper uten knapphull nederst på armene.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde46464649
Brystvidde98102106109
Midjevidde889298104
Plaggets lengde74757678
Skulderbredde45464749

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Care of Carl matchar med: