Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > Polo Ralph Lauren > Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey

Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13167911r)
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey

Polo Ralph Lauren

Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey

Artikelnummer:
13167911r


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

• Ullblazer med to knapper i front fra Polo Ralph Lauren.
• Produsert i Italia.
• Normal passform.
• Produsert i en fiskebensmønstret ullvev.
• Uforet, noe som gir et lett og behagelig plagg.
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Kontraststoff i mokka under kragen.
• Ingen knapphull nederst på armene.



Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde45454545,5
Brystvidde98102106108
Midjevidde889298102
Plaggets lengde74757677
Skulderbredde45464747,5

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Care of Carl matchar med: