Logg inn

Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey
Polo Ralph Lauren Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13167911r)

Clothing Morgan Herringbone Sportcoat Grey

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Polo Ralph Lauren
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Ullblazer med to knapper i front fra Polo Ralph Lauren.
• Produsert i Italia.
• Normal passform.
• Produsert i en fiskebensmønstret ullvev.
• Uforet, noe som gir et lett og behagelig plagg.
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Kontraststoff i mokka under kragen.
• Ingen knapphull nederst på armene.


Produktets artikkelnummer
13167911r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm46485052
Armlengde45454545,5
Brystvidde98102106108
Midjevidde889298102
Plaggets lengde74757677
Skulderbredde45464747,5

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Det som i 1967 begynte som en egen slipskolleksjon, har med tiden utviklet seg til en hel livsstil signert Ralph Lauren. Kolleksjonen Polo Ralph Lauren er grunnsteinen i Ralph Laurens kolleksjoner. Her kombineres en tidløs og uformell estetikk fra den amerikanske østkysten med en mer klassisk engelsk stil. 

Som en definisjon av en preppy livsstil har Polo Ralph Lauren med sin ikoniske logo i form av en hestepolospiller blitt kjent verden over som et symbol på tradisjon og autentisitet. Klassiske plagg som den hvite oxfordskjorten og grovstrikkede gensere blandes med et mer avslappet og tidsmessig stiluttrykk.

100% Ull
Fór: 100% Cupro
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Tåler ikke stryking.
Tåler rensing.
Farge: Grå
Nederst på arm: Ingen knapphull
Passform: Normal
Produsert i: Italia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: A51CL238WA939
Lev. farge nr: T0040
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.