Min side

Logg inn

Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy
SHOP THE LOOK
Polo Ralph Lauren Morgan Textured Soft Sportcoat Navy i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14552511r)

Morgan Textured Soft Sportcoat Navy

Blazer med smal passform, fra varemerket Polo Ralph Lauren. Produsert i Portugal i en tynn, sval og lett strukturert blandingsvev av bomull, ull og lin.

Kampanje
Antall
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Polo Ralph Lauren
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Halvfóret, beregnet for bruk høst og vår.
• To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Fire knapper nederst på ermene, ingen knapphull.

Passform
• Smal passform.
• Normal, vi anbefaler at du velger den størrelsen du vanligvis bruker.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 38.

Produktets artikkelnummer
14552511r
Produktets mål

Mål i cm4850525456
Armlengde4445454546
Brystvidde100106112116122
Midjevidde9298104108116
Plaggets lengde7475767879
Skulderbredde4447484951
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det som i 1967 begynte som en egen slipskolleksjon, har med tiden utviklet seg til en hel livsstil signert Ralph Lauren. Kolleksjonen Polo Ralph Lauren er grunnsteinen i Ralph Laurens kolleksjoner. Her kombineres en tidløs og uformell estetikk fra den amerikanske østkysten med en mer klassisk engelsk stil. 

Som en definisjon av en preppy livsstil har Polo Ralph Lauren med sin ikoniske logo i form av en hestepolospiller blitt kjent verden over som et symbol på tradisjon og autentisitet. Klassiske plagg som den hvite oxfordskjorten og grovstrikkede gensere blandes med et mer avslappet og tidsmessig stiluttrykk.

Yttermateriale: 55% Polyester, 35% Ull, 10% Lin
Fór: 100% Cupro
Armfór: 60% Acetat, 40% Viskose
Kragefór: 55% Polyester, 35% Ull, 10% Lin
Detaljer: Inneholder ikke-tekstile deler av animalsk opprinnelse.
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Blå
Nederst på arm: Ingen knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Portugal
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 715648823
Lev. farge nr: 001
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.