Logg inn

✓ FRI FRAKT  ✓ 1-4 DAGERS LEVERING
SHOP THE LOOK
Prestige Suit Navy i gruppen Klær / Dresser hos Care of Carl (SA000339)

Prestige Suit Navy

7698,-
Tilbudet varer så langt lageret rekker.

Dress fra varemerket Morris Heritage. Dressjakke med to knapper i front. Dressen inngår i en kolleksjon med fokus på håndverk og valg av materialer og denne dressen er produsert i en ullvev signert Vitale Barberis Canonico, et italiensk veveri.

Fri frakt og fri retur
space
Dressjakke :

space
Dressbukse :

space
Antall:

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Morris Heritage
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

Jakke
• Ufôret, noe som skaper et avslappet og smidig plagg.

• Tre lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer.

• Fire knapper og sprettede knapphull nederst på ermene.
• Dobbel splitt.

Bukse
• Knefôret - en finere vev på innsiden ved låret for bedre komfort. 
• Gylf med glidelås samt knapp og hekte. 
• Bukse med press. 
• To skrå forlommer samt to passpolerte baklommer med knapp.

Passform
• Smal passform.
• Fotvidde 34 cm i strl 48, avsmalnede ben.
• Fiksert fall på 5 cm nederst på buksebenet. 

• Normal i størrelsen, vi anbefaler at man velger sin vanlige størrelse.

Trenger du hjelp til å kjøpe en dress? Les vår guide til kjøp av dress i Carl Magazine.
Produktets artikkelnummer
SA000339
Produktets mål

Mål i cm464850525456
Armlengde444545474748
Brystvidde98102106110110114
Midjevidde929498102104104
Plaggets lengde737475778080
Skulderbredde424344454545
Midje8286889298102
Innerben788081838384
Lårvidde606262666870
Knevidde444445484849
Fotvidde343436383939
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Med storsatsing på kvalitet, stil og fine materialer løfter man i Morris mer eksklusive kolleksjon, Morris Heritage, blikket utover horisonten. Her samarbeider de med velkjente og velrenommerte italienske stoffprodusenter som Vitale Barberis CanonicoLanificio Fratelli Ormezzano og Fratelli Tallia di Delfino for å kunne tilby absolutt beste kvalitet. Alt lages med et klassisk utseende og en nonsjalant eleganse, der den stilbevisste mannen skal kunne finne det han søker.

Les mer om varemerket i vårt intervju med grunnleggeren, Jan Alsén»

Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »