Logg inn

Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy
SHOP THE LOOK
Stenströms Linen Patch Pocket Blazer Navy i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (14534711r)

Linen Patch Pocket Blazer Navy

Dressjakke med tre knapper i front, fra varemerket Stenströms. Produsert i en vasket linvev. Passer til bruk om sommeren. De utenpåliggende lommene skaper et ledig og avslappet uttrykk.

Kampanje
Antall
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Stenströms
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Tre knapper i fromt, hvorav den øverste skjules av jakkeslaget.
• Produsert i Portugal i et svalt og grovt linstoff.
• Halvforet, noe som gir et gjennomarbeidet og smidig plagg.
• To utenpåliggende lommer med klaff samt en brystlomme.
• To passpolerte innerlommer, hvorav en med knapp.
• Brodert logo under kragen.
• Fire knapper hvorav tre med sprettede knapphull nederst på ermene.

Passform 
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

• Modellen på bildet er 186 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
14534711r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde45,54646,54747,5
Brystvidde102106110114118
Midjevidde929698106108
Plaggets lengde70,5717273,574
Skulderbredde43,544,545,54647
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Varemerket Stenströms har røtter i en lang tradisjon av kvalitetstenkning. Bare noen få år etter 1899, da August Stenströms grunnla bedriften i den svenske byen Helsingborg, hadde ryktet om hans vellagde skjorter spredt seg vidt omkring.

I dag betyr det å velge en skjorte fra Stenströms at man velger stil, komfort og kvalitet ned til den minste detalj. Hvor skjorte består av 23 omhyggelig tilskårne deler som har gjennomgått minst 60 forskjellige arbeidsmomenter og kritiske kontroller før skjorten er ferdig.

Les om Stenströms mest eksklusive linje 1899 og deres sjefdesigner »

Yttermateriale: 100% Lin
Fór: 100% Polyester
30 graders maskinvask i halv maskin.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Blå
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Portugal
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 443008 1316
Lev. farge nr: 190
Vurderinger (0 stk)
Skriv recension »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.