Logg inn

Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue
SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden 1903 Peak Lapel Blazer Blue i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15711711r)

1903 Peak Lapel Blazer Blue

Bomullsblazer med to knapper, smal passform og spisse slag fra Tiger of Sweden. Laget i en tynn bomullskvalitet med stretch, perfekt til vår- og sommersesongen.

KAMPANJE
Kjøp Tiger dress - Få dresspose

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Halvfôret, som gir et føyelig og gjennomarbeidet plagg.
• To åpne lommer foran, en brystlomme og to passpolerte innerlommer.
• Spisse slag med detaljer i form av to knappehull.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
15711711r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4445464647
Brystvidde96100103106110
Midjevidde909498101105
Plaggets lengde7273757576
Skulderbredde4445464748
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

Stoff: 96% Bomull, 4% Elastan
Fór: 54% Bomull, 46% Polyamid
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: T66515007
Lev. farge nr: 25D
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »