Logg inn

Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black
SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden Cempsey Wool/Cashmere Coat Black i gruppen Klær / Jakker / Frakker hos Care of Carl (15076511r)

Cempsey Wool/Cashmere Coat Black

Frakk fra Tiger of Sweden. Produsert i en tett og flosset kvalitet i ull-, kashmir- og syntevev. Stilrent snitt for en dresset stil til kaldere høstdager.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Stenges med knapper.
• To frontlommer, en brystlomme og tre innerlommer.
• Fire knapper med usprettede knappehull ved ermekantene.
• Enkel splitt.

Passform
• 
Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din normale størrelse.

• Modellen på bildet er 185 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
15076511r
Produktets mål

Mål i cmEU46EU48EU50EU52EU54
Armlengde4545464748
Brystvidde103107110114117
Midjevidde97100103108112
Bunnvidde110117121124126
Plaggets lengde8992939495
Skulderbredde44,545,546,54747,5
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

Yttermateriale: 70% Ull, 20% Polyamid, 10% Kashmir
Fór: 100% Viskose
Fór 2: 55% Polyester, 45% Viskose
Armfór: 51% Viskose, 49% Bomull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses.
Farge: Svart
Passform: Normal
Produsert i: Romania
Lev. art nr: T65602001
Lev. farge nr: 050
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.