Logg inn

ÅPENT KJØP PÅ JULEGAVER T.O.M. 6.JANUAR 2020
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown
SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown i gruppen Assesoarer / Belter / Umønstrede belter hos Care of Carl (13492011r)

Helmi Leather 3,5 cm Belt Light Brown

Skinnbelte fra Tiger of Sweden. Produsert i Italia. Klassisk skinnbelte med blankpolert beltespenne i metall.
Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Beltespenne i metall.
• 3,5 cm bredt.

Er du usikker på hvilket belte du skal kjøpe? Les vår guide til hvordan du velger riktig belte til antrekket.
Produktets artikkelnummer
13492011r
Produktets mål

Mål i cm859095105
Lengde innerste hull879297107
Lengde ytterste hull97102107117
Total lengde (rem)102107112122
Bredde3,53,53,53,5
Lengde spenne5,55,55,55,5
Bredde spenne4444
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

100% Lær
Farge: Brun
Produsert i: Italia
Lev. art nr: U49055040Z
Lev. farge nr: 10M
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »