Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Bukser > Dressbukser > Tiger of Sweden > Herris Trousers Black

Tiger of Sweden Herris Trousers Black i gruppen Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (11434211r)
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Herris Trousers Black

Art. nr:
11434211r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
0
Start:
Stopp:

• Ullbukse fra Tiger of Sweden.
• Gylf med glidelås samt, bukse med press. 
• To lommer fram samt to passpolerte baklommer.
• Sammen med dressjakken Nedvin utgjør denne en dress.
• Kneforet - finere vev på innsiden av låret for bedre komfort.
• 36 cm i fotvidde, ekstra avsmalnede ben.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254146148150152154
Midje808488929883869194100
Innerben79808182838485868788
Lårvidde58606264665860626466
Knevidde41424446484142444648
Fotvidde34353636383435363638

Hvordan tar vi mål? Les mer.
Tilgjengelig i disse fargene:
Tiger of Sweden Herris Trousers Black
Tiger of Sweden Herris Trousers Navy

Tilbehør:
Tiger of Sweden Nedvin Blazer Black

Care of Carl matcher med: