Logg inn

Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey
SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15079111r)

Jamot Wool Check Patch Pocket Blazer Grey

Blazer med to knapper og smal passform fra Tiger of Sweden. Blazeren er vevd i en kraftig og noe slitesterk ullblanding. Helforet og passer fint til velkledde anledninger.

KAMPANJE
Kjøp Tiger dress - Få dresspose

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Rutemønster
• Helforet, et behagelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
• To åpne frontlommer, en brystlomme og tre passpolerte innerlommer.
• Usprettede knappehull ved ermekantene.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15079111r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde44,544,54646,547
Brystvidde97100103106108
Midjevidde889396100103
Plaggets lengde7173757677
Skulderbredde4444,545,546,547
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

68% Ull, 30% Polyester, 2% Elastan
Fór: 100% Viskose
Fór 2: 95% Viskose, 5% Acetat
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Renses.
Farge: Grå
Passform: Smal
Produsert i: Romania
Lev. art nr: T65725001
Lev. farge nr: M04
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »