Logg inn

SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden Jamot Wool Structure Blazer Gold Brown i gruppen Klær / Dressjakker / Ullblazer hos Care of Carl (19281811r)

Jamot Wool Structure Blazer Gold Brown

Blazer med to knapper i front og med smal passform, fra Tiger of Sweden. Jakken er produsert i en tynn, diskré mønstret vev av ull, er halvfôret noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

To åpne lommer fram samt en brystlomme og tre passpolerte innerlommer.
• Usprettede knapphull nederst på ermene.

Passform
• Smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

• Modellen på bildet er 189 cm høy, veier 81 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
19281811r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde44,544,54646,547
Brystvidde97100103106108
Midjevidde889396100103
Plaggets lengde7173757677
Skulderbredde4444,545,546,547
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

100% Ull
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann. Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking. Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking. Tåler ikke trommeltørking.
 Strykes på middel temperatur. Strykes på middel temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt. Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Brun
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Romania
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: T67534003
Lev. farge nr: 1M4
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »