Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Dresser > Tiger of Sweden > Nedvin Suit Wool Navy

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy i gruppen Dresser hos Care of Carl (SA000135)
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy

4698,-
Art. nr:
SA000135

Lagerstatus:
-22 st
space
Dressjakke:

space
Dressbuke:

space
Antall:

Leveringstid:
Fri frakt og fri retur

• Ulldress med to knapper i front fra Tiger of Sweden.
• Smal passform.
• Ullvev med stretch fra Lanificio Angelico, et italiensk veveri.

• Helforet dressjakke, noe som skaper et føyelig og smidig plagg med en gjennomarbeidet innside.

• To lommer fram, en bilettlomme, samt en brystlomme.

• Fire passpolerte innerlommer.

• Ullbukser med gylf som stenges med glidelås, bukse med press.

• 36 cm i fotvidde i størrelse 50, ekstra avsmalnede ben.

• To lommer fram samt to passpolerte baklommer.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

 

Mål i cm4648505254
Armlengde46464747,548
Brystvidde96101104107110
Midjevidde909699104109
Plaggets lengde7177757677
Skulderbredde4344454647
Midje8084889298
Innerben7980818283
Lårvidde5860626266
Knevidde4142444448
Fotvidde3434363636

 

Hvordan tar vi mål? Les mer.

  • Dressjakke: 1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 146 (Art. nr. 12735411), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 148 (Art. nr. 12735412), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 150 (Art. nr. 12735413), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 152 (Art. nr. 12735414), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 154 (Art. nr. 12735415), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 46 (Art. nr. 12312711), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 48 (Art. nr. 12312712), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 50 (Art. nr. 12312713), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 52 (Art. nr. 12312714), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 54 (Art. nr. 12312715)
  • Dressbuke: 1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 146 (Art. nr. 12735511), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 148 (Art. nr. 12735512), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 150 (Art. nr. 12735513), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 152 (Art. nr. 12735514), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 154 (Art. nr. 12735515), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 46 (Art. nr. 12312811), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 48 (Art. nr. 12312812), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 50 (Art. nr. 12312813), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 52 (Art. nr. 12312814), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 54 (Art. nr. 12312815)

  • Tilbehør:
    Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy
    Tiger of Sweden Herris Trousers Navy

    Care of Carl matcher med: