Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
Kunderådgivning
Informasjon

Design A > Dresser > Tiger of Sweden > Nedvin Suit Wool Navy

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy i gruppen Design A / Dresser hos Care of Carl (SA000135)
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy

Tiger of Sweden

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy

Artikelnummer:
SA000135

4698,-

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.

• Ulldress med to knapper i front fra Tiger of Sweden.
• Smal passform.
• Ullvev med stretch fra Lanificio Angelico, et italiensk veveri.

• Helforet dressjakke, noe som skaper et føyelig og smidig plagg med en gjennomarbeidet innside.

• To lommer fram, en bilettlomme, samt en brystlomme.

• Fire passpolerte innerlommer.

• Ullbukser med gylf som stenges med glidelås, bukse med press.

• 36 cm i fotvidde i størrelse 50, ekstra avsmalnede ben.

• To lommer fram samt to passpolerte baklommer.

  • Dressjakke: 1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 146 (Art. nr. 12735411), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 148 (Art. nr. 12735412), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 150 (Art. nr. 12735413), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 152 (Art. nr. 12735414), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 154 (Art. nr. 12735415), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 46 (Art. nr. 12312711), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 48 (Art. nr. 12312712), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 50 (Art. nr. 12312713), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 52 (Art. nr. 12312714), eller
         1 st. Tiger of Sweden Nedvin Blazer Navy 54 (Art. nr. 12312715)
  • Dressbuke: 1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 146 (Art. nr. 12735511), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 148 (Art. nr. 12735512), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 150 (Art. nr. 12735513), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 152 (Art. nr. 12735514), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 154 (Art. nr. 12735515), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 46 (Art. nr. 12312811), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 48 (Art. nr. 12312812), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 50 (Art. nr. 12312813), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 52 (Art. nr. 12312814), eller
         1 st. Tiger of Sweden Herris Trousers Navy 54 (Art. nr. 12312815)


  • Tvättråd/storleksguide Visa/dölj

    Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

    Mål i cm4648505254
    Armlengde46464747,548
    Brystvidde96101104107110
    Midjevidde909699104109
    Plaggets lengde7174757677
    Skulderbredde4344454647
    Midje8084889298
    Innerben7980818283
    Lårvidde5860626266
    Knevidde4142444448
    Fotvidde3434363636

    Hvordan tar vi mål? Les mer.

    Tillbehör:

    Care of Carl matchar med: