Logg inn

Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy
Tiger of Sweden Nedvin Suit Wool Navy i gruppen Klær / Dresser hos Care of Carl (SA000135)

Nedvin Suit Wool Navy

4698,-
Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Ulldress med to knapper i front fra Tiger of Sweden.
• Smal passform.
• Ullvev med stretch fra Lanificio Angelico, et italiensk veveri.

• Helforet dressjakke, noe som skaper et føyelig og smidig plagg med en gjennomarbeidet innside.

• To lommer fram, en bilettlomme, samt en brystlomme.

• Fire passpolerte innerlommer.

• Ullbukser med gylf som stenges med glidelås, bukse med press.

• 36 cm i fotvidde i størrelse 50, ekstra avsmalnede ben.

• To lommer fram samt to passpolerte baklommer.

Produktets artikkelnummer
SA000135
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Armlengde46464747,548
Brystvidde96101104107110
Midjevidde909699104109
Plaggets lengde7174757677
Skulderbredde4344454647
Midje8084889298
Innerben7980818283
Lårvidde5860626266
Knevidde4142444448
Fotvidde3434363636
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det internasjonale varemerket Tiger of Sweden begynner sin historie i 1903 i byen Uddevalla, med skredderne Markus Schwarmann og Hjalmar Nordström som i fellesskap startet en egen produksjon av dresser. Fra starten av produserte de utelukkende skreddersydde dresser til herrer, men i 1993 gjennomgikk varemerket store forandringer og utviklet mottoet "a different cut". Plaggene fikk en ny design, og dressen ble gjort til et attraktivt plagg. Fra å ha vært båret av bankfunksjonærer ble klærne deres nå i stedet båret av de mest populære musikerne. En ny epoke og en suksesshistorie var født.

98% Ull, 2% Elastan
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: T56431019Z & T56431025Z
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.