Logg inn

SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden Salome Mac Coat Beige i gruppen Klær / Jakker / Frakker hos Care of Carl (19284911r)

Salome Mac Coat Beige

Tynn frakk fra Tiger of Sweden. Produsert i en matt, tett vev av twill med stilrene snitt som gir en velkledd stil.

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert av tett vevd bomullsstoff.
• Stenges med en skjult knappestolpe og stormkrage.

• To romslige sidelommer foran med knapp.
• To innerlommer.
• Enkel splitt.

Passform
• 
Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din normale størrelse.

• Modellen på bildet er 189 cm høy, veier 81 kg og viser her størrelse 48.

Produktets artikkelnummer
19284911r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4748494950
Brystvidde110114118122126
Midjevidde108112116120124
Plaggets lengde93959799101
Skulderbredde454646,54748
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

Yttermateriale: 100% Bomull
Fór: 100% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann. Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking. Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking. Tåler ikke trommeltørking.
 Strykes på lav temperatur. Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Beige
Produsert i: Romania
Lev. art nr: T69307001
Lev. farge nr: 12H
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »