Logg inn

Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue
SHOP THE LOOK
Tiger of Sweden Tordon Travel Trousers Blue i gruppen Klær / Bukser / Dressbukser hos Care of Carl (15711411r)

Tordon Travel Trousers Blue

Bukser med avsmalende passform fra Tiger of Sweden. Produsert i myk blanding av ull og syntetiske fiber slik at buksen holder seg pen uten å skrukke så lett.


Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Tiger of Sweden
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Stenges med glidelås og hekter.
• To skrå forlommer.
• To passpolerte baklommer.


Passform
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger den størrelsen du normalt bruker.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Hva bør man gjøre når buksene sitter fint, men allikevel ikke helt perfekt? I Carl Magazine gir vi tips om et par enkle skredderendringer som kan gjøre at buksene sitter som støpt.
Produktets artikkelnummer
15711411r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Midje8286889298
Innerben7779818181
Lårvidde5860646668
Knevidde4142444546
Fotvidde3535363636
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Det Stockholmbaserte varemerket Tiger of Swedens ble grunnlagt i 1903 med en visjon om å kle menn og kvinner i plagg som oppmuntrer til selvtillit og personlig stil. Helt siden starten har varemerket vært preget av en stolt skreddertradisjon og nøye utført håndverk med fokus på snitt, form og material. Varemerkets grunnverdier er bygget opp rundt kultur, kreativitet og håndverk og med mål om konstant utvikling av både design og kvalitet og intellektuelle verdier.

Yttermateriale: 54% Polyester, 44% Ull, 2% Elastan
Fór: 65% Polyester, 35% Bomull
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Romania
Lev. art nr: T66501001
Lev. farge nr: 208
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »