Logg inn

Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown
SHOP THE LOOK
Boglioli K Jacket Linen Blazer Brown i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (15714711r)

K Jacket Linen Blazer Brown

Blazer i sval linvev med smal passform fra Boglioli, produsert i Italia. Varemerket er spesialist på ukonstruerte blazere og har lang erfaring innen håndverket. 

Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Boglioli
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Produsert i lin.
• Tre knapper der den øverste knappen er skjult under slaget på jakken.

• Blazeren er ukonstruert og uforet som gir et ekstra fall og er behagelig på.
• To åpne frontlommer og en brystlomme. 
• To passpolerte innerlommer.
• Fire knapper med sprettede knappehull ved ermekantene.

Passform
• Slim fit, smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 188 cm høy, veier 80 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
15714711r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde4546464646
Brystvidde102104106110114
Midjevidde949699102106
Plaggets lengde7373,574,575,576
Skulderbredde4445464747,5
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Boglioli utmerker seg på mange måter og kan anses som ensbetydende med den italienske stilen. Enkle jakker med detaljer som er planlagt med millimeterpresisjon, og en nøye gjennomtenkt passform er noen av varemerkets kjennetegn. 

Det hele startet på begynnelsen av 1900-tallet i Gambara i Nord-Italia. Her grunnla familien Boglioli et lite herreskredderi, som i løpet av 1970-tallet begynte å utvikle en produksjon i større skala. I løpet av 1990-årene begynte de å satse helt og fullt på sitt eget varemerke og utviklet Boglioli slik vi kjenner det i dag.

100% Lin
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Behandles skånsomt.
Farge: Brun
Nederst på arm: Sprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Italia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: N2902Q BLC426
Lev. farge nr: 460
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.

Sweden

Norway

Denmark

Finland
Save my choice
Continue to Norway »