Nå har vi et tilbud til våre kunder.
Se kampanjen her.
Nå har vi et tilbud til lojale kunder.
Se kampanjen her

Huge Wool Checked Suit Silver

20%
48 54
Laveste pris siste 30 dager før prisreduksjon: 7699,-
7 699,- 6 159,-
I lager, 1-4 arbeidsdager
Fri frakt og retur - Levering innen 1-4 arbeidsdager
Åpent kjøp under julehandelen til og med 30/12-22
Kompletter med
Om produktet
Enkelspent ulldress fra Boss. Dressen er laget i en fin kvalitet av nyull, er rutemønstret, noe som gir et klassisk og dresset stiluttrykk.
  • Produktbeskrivelse

      Jakke
      Helfôret, noe som skaper et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
      • Tre åpne lommer fram, en brystlomme samt to innerlommer.
      • Vattert skulderparti.

      Bukse
      • Ullbukse med press, gylf med glidelås, hekte og knapp.
      • To frontlommer og to passpolerte baklommer.
      • Seks beltehemper.

      Passform
      • 35 cm i fotvidde i strl 48, avsmalnede ben.
      • Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

      • Modellen på bildet er 189 cm høy, veier 76 kg og viser her størrelse 48.

      Produktets artikkelnummer 23262211
  • produktets mål
      Mål i cm48505254
      Armlengde44,545,54647,5
      Brystvidde104108110114
      Midjevidde9498100104
      Plaggets lengde73747577
      Skulderbredde45,5474849,5
      Midje86889298
      Innerben82838485
      Lårvidde64666870
      Knevidde44464850
      Fotvidde36373838
      Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »
  • Vaskeråd & info
    • Om BOSS

        Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

    • Omtaler
    Mer fra BOSS

    Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

    Vil du fortsette der du var?
    Nei, jeg vil starte på nytt
    Ja, jeg vil fortsette
    4.81/5 2737 Omtaler

    Rask levering, alt følger med ved event. retur av varen. 

    Magni T

    2022-11-25

    Kjøper

    2022-11-10

    Rask levering. Fint innpakket. Suveren blazer

    Øivind I

    2022-11-24

    Kjøper

    2022-11-14

    Kvalitetsvarer raskt levert!

    Knut B

    2022-11-23

    Kjøper

    2022-11-11

    Kjapt og enkelt. 

    Willy P

    2022-11-23

    Kjøper

    2022-11-12

    Veldig bra, rask levering, og flott pakket, veldig fornøyd

    Lene H

    2022-11-22

    Kjøper

    2022-11-10

    Rask levering og fin pakkeforsendelse. Godt fornøgd

    Kim A

    2022-11-21

    Kjøper

    2022-11-07

    Solid pakket, raskt og greit - som vanlig!

    Bjarne A

    2022-11-21

    Kjøper

    2022-11-08

    Bra utvalg og god service!

    Elena G

    2022-11-16

    Kjøper

    2022-11-07

    Grei bestilling og kort lebveringstid

    Knut R

    2022-11-16

    Kjøper

    2022-11-06

    god kvalitet, stor bruksnytte

    Geir H

    2022-11-16

    Kjøper

    2022-11-05

    Jeg kjøpte et sjakkbrett fra Manopoulos og er strålende fornøyd. Vakkert håndverk som gledet en sjakkentusiast.  Rask og problemfri levering som alltid. 

    Atle T

    2022-11-16

    Kjøper

    2022-11-04

    tipptopptommelen opp

    Heidi H

    2022-11-16

    Kjøper

    2022-11-06

    Topp produkter og utrolig rask levering. Kan varmt anbefales.

    Terje U

    2022-11-15

    Kjøper

    2022-11-02

    Enkelt og raskt ????

    Kathrine E

    2022-11-15

    Kjøper

    2022-11-02

    Lynrask levering :) 

    Jens R

    2022-11-15

    Kjøper

    2022-11-03

    Utmerket og pålitelig service! Godt og variert produkt utvalg-

    Luuk W

    2022-11-15

    Kjøper

    2022-11-01

    Veldig bra!

    Anon s

    2022-11-11

    Kjøper

    2022-10-29

    En strålende nettbutikk med seriøse aktører og high-end produkter. Kjøper herfra neste gang også

    Klas N

    2022-11-10

    Kjøper

    2022-10-30

    Super service! Raskt levert

    Rida S

    2022-11-10

    Kjøper

    2022-10-31

    Rask levering, og  flott innpakket . Veldig fornøyd med varene! 

    Cecilie B

    2022-11-09

    Kjøper

    2022-10-30

    Alt som forventet! Meget rask og effektiv sending og retur/bytte funksjonalitet

    Espen S

    2022-11-09

    Kjøper

    2022-10-27

    Bra men jeg skuffet får sjelden rabbat

    Kardo f

    2022-11-09

    Kjøper

    2022-10-31

    Rask levering og enkel retur, gjerne kommer tilbake ved neste anledning. 

    Lana H

    2022-11-09

    Kjøper

    2022-10-29

    Tok veldig kort tid fra jeg bestilte varene til jeg mottok varene, veldig bra ????????

    Knut J

    2022-11-09

    Kjøper

    2022-10-29

    Meget dårlig, klarte ikke å levere det jeg bestilte og betalte. En lite ok handleopplevelse. Så rotet de med tilbakebetalingen !

    Thore R

    2022-11-07

    Kjøper

    2022-10-25

    Rask levering 

    Conrad k

    2022-11-07

    Kjøper

    2022-10-26

    Rask og problemfri levering, knirkefri retur og god service. Ryddig selskap.

    Thor T

    2022-11-07

    Kjøper

    2022-10-25

    Alltid rask levering og gode produkter. 

    Henrik F

    2022-11-07

    Kjøper

    2022-10-27

    Meget rask levering, god og høflig kommunikasjon, meget bra service ved retur

    Sindre S

    2022-11-07

    Kjøper

    2022-10-27

    Effektiv handel

    Arve K

    2022-11-07

    Kjøper

    2022-10-25

    Velkommen!
    Vil du bestille varer med levering til Norge?
    På CareOfCarl.no leverer vi kun til norske adresser.
    Ønsker du levering til adresse i annet land? Velg land:
    Spar mitt valg av land
    Fortsett til Norge »