Avdelinger
Inspirasjon
Utvalgte varemerker
Varemerker
kampanjer
Kunderådgivning
Informasjon

Dressjakker > Enkeltspente dressjakker > BOSS > Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy

Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy i gruppen Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13457511r)
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
BOSS

Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy

Art. nr:
13457511r

Lagerstatus:
0 st
Størrelse: 
Antall: 
Leveringstid:
Fri frakt og fri retur
Kampanje:
Antall:
Start:
Stopp:

• Ullblazer med to knapper i front fra BOSS.
• Slim fit, smal passform.
• Produsert i ull i en vev som gir plagget naturlig stretch.

Halvforet, noe som skaper et gjennomarbeidet og smidig plagg.
To åpne lommer fram, en brystlomme samt to innerlommer.
• Knapper laget av perlemor.
• Kissing buttons - overlappende knapper nederst på armene.


Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Armlengde4445,5464747,5
Brystvidde103105107111115
Midjevidde919599103107
Plaggets lengde7273747575,5
Skulderbredde45,5464748,550

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Care of Carl matcher med: