Logg inn

Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy
Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (13457511r)

Boss Nordan Natural Stretch Wool Blazer Navy

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Ullblazer med to knapper i front fra BOSS.
• Slim fit, smal passform.
• Produsert i ull i en vev som gir plagget naturlig stretch.

Halvforet, noe som skaper et gjennomarbeidet og smidig plagg.
To åpne lommer fram, en brystlomme samt to innerlommer.
• Knapper laget av perlemor.
• Kissing buttons - overlappende knapper nederst på armene.


Produktets artikkelnummer
13457511r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Armlengde4445,5464747,5
Brystvidde103105107111115
Midjevidde919599103107
Plaggets lengde7273747575,5
Skulderbredde45,5464748,550

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

100% Ull
Fór: 100% Cupro
Armfór: 100% Cupro
Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på middel temperatur.
Begrenset rens.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Bulgaria
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 50328089
Lev. farge nr: 410
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.