Logg inn

SHOP THE LOOK
BOSS Ryan Slim Fit Wool Blazer Dark Blue i gruppen Klær / Dressjakker / Enkeltspente dressjakker hos Care of Carl (12742811r)

Ryan Slim Fit Wool Blazer Dark Blue

Ullblazer med to knapper i front og smal passform, fra BOSS. Stilren og tidløs blazer Produsert i en fin super 120's ullvev signert Guabello - et italiensk veveri.
Kampanje
Antall
0
Kampanjestart
Kampanjestopp
Fri frakt og fri retur
Størrelse: 
Antall: 

Tilbehør

  • Om produktet
  • Om BOSS
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger (0 stk)
  • Kontakt oss
Produktbeskrivelse

• Helfôret, noe som gir et føyelig plagg med en gjennomarbeidet innside.
To lommer fram med klaff samt en brystlomme.
• Tre passpolerte innerlommer hvorav en penn-lomme.
• Fire knapper med usprettede knapphull nederst på ermene.

 Passform
• Slim fit, smal passform.
• Normal i størrelsen, vi anbefaler at du velger din vanlige størrelse.

• Modellen på bildet er 186 cm høy, veier 78 kg og viser her størrelse 48.

Vil du at jakken skal se ny ut lengst mulig? Les våre beste tips for stell av jakken.
Produktets artikkelnummer
12742811r
Produktets mål

Mål i cm4648505254
Armlengde45454647,548
Brystvidde98101105108112
Midjevidde90939699104
Plaggets lengde7072737475
Skulderbredde4445464749
Se hvordan vi tar mål og se størrelsesguide »

Som grunnsteinen blant Hugo Boss’ kolleksjoner består BOSS av moderne og raffinerte plagg for mannen som vil utstråle en følelse av tidløs og klassisk stil. Her finner du alt en karrierebevisst mann kan trenge, uansett om det er en klassisk dress til jobben, en smoking til gallamiddagen eller et mer uformelt antrekk til fritidsbruk.

Yttermateriale: 100% Nyull
Fór: 52% Acetat, 48% Viskose
Tåler ikke vaskes med vann. Tåler ikke vaskes med vann.
Tåler ikke klorbleking. Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking. Tåler ikke trommeltørking.
 Strykes på lav temperatur. Strykes på lav temperatur.
Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen. Renses, tåler ikke sterkere rensevæsker enn perklorytelen.
Farge: Blå
Nederst på arm: Usprettede knapphull
Passform: Smal
Produsert i: Tyrkia
Splitt: Dobbel
Lev. art nr: 50318525
Lev. farge nr: 401
Vurderinger (0 stk)
Skriv et omdømme »
Takk for din tilbakemelding!
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.
Welcome!
We only deliver to addresses within following countries.
You may continue browse on this .x but we are not able to deliver any goods outside this country.
Save my choice
Continue to Norway »