Logg inn

Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy
Filippa K Liam Heavy Cotton Chino Navy i gruppen Klær / Bukser / Chinos hos Care of Carl (13109911r)

Liam Heavy Cotton Chino Navy

Produktet er dessverre utsolgt.

Se vårt øvrige utvalg for tilsvarende produkter.
Størrelse: 
Antall: 
  • Om produktet
  • Om Filippa K
  • Vaskeråd & info
  • Vurderinger
  • Kontakt oss
Oversikt

• Chinos fra Filippa K.
• Normalhøy i livet.
• 33 cm fotvidde i strl 48, ekstra avsmalnede ben.
• Gylf med glidelås.
• To lommer fram, en myntlomme samt to passpolerte baklommer.


Produktets artikkelnummer
13109911r
Plaggets mål

Ta mål av ditt favorittplagg og sammenlign med målene nedenfor:

Mål i cm4648505254
Midje8084889194
Innerben8081828284
Lårvidde5658616264
Knevidde4142434445
Fotvidde3334353636

Hvordan tar vi mål? Les mer.

Filippa K ble startet med en målsetting om å utvikle moteriktige plagg med ren design, som det skulle være enkelt å bygge en garderobe rundt, og som design- og kvalitetsmessig skulle produseres i et langsiktig perspektiv. Basert på slike reelle behov tilbyr Filippa K klær for den bevisste mannen.

Varemerket ble grunnlagt i 1993 i Stockholm, av blant andre Filippa Knutsson, som har gitt merket dets navn. Deres første herrekolleksjon ble lansert i 1998 og bygger på varemerkets kjerneverdier stil, enkelhet og kvalitet.

98% Bomull, 2% Elastan
30 graders maskinvask.
Tåler ikke klorbleking.
Tåler ikke trommeltørking.
Strykes på lav temperatur.
Tåler rensing.
Farge: Blå
Passform: Avsmalnende
Produsert i: Litauen
Lev. art nr: 23076
Lev. farge nr: 2830
Vurderinger 0/5 (0 Vurdering)
Kontakt oss

Vanlige spørsmål
Svar på de mest vanlige spørsmålene finner du her.

Telefon: 800 31 200
Hverdager mellom 08.00-17.00.

Mail: info@careofcarl.no
Hverdager besvarer vi ditt mail i løpet av 24 timer.